Wudang Taichi ir Kungfu

“Daug galima būtų pasakyti apie  Wudang  kalnų  Tao (Dao) filosofiją, kinų mediciną, kovos menus. Kelių tūkstančių metų nuoseklūs ieškojimai ir kantrus darbas padovanojo pasauliui, ko gero, pačią unikaliausią žmogaus galimybių vystymo tradiciją.

Galime treniruoti ir tobulinti savo kūną – tai musų fizinė egzistencija, mūsų sveikata, laikysena ir pan. Tuo pačiu galime ugdyti emocines bei charakterio savybes. Drąsa ir švelnumas, atidumas ir ryžtas, dėmesingumas ir laisvė, ramumas, spontaniškumas, kūrybiškumas lavinami kasdieninėse treniruotėse ir meditacijose. Beje pastarosios – pagrindas mūsų sąmonės vystymui, suvokimui, visatos magiškumui ir šventumui pajusti. Vėliau – dar įdomiau, mokymas, Wudang tradicija, gali atverti kelius į neeilinių gebėjimų išvystymą. Jutimai, matymai, galimybė gydyti, prisiliesti prie nematerialaus, peržengti trijų matavimų ribas. Visa tai realu, tačiau tai nuoseklaus ir kantraus darbo rezultatas.

Tao ir taichi – šiek tiek paslaptingas, daug kantrybės reikalaujantis, tačiau velniškai įdomus pažinimų ir atradimų kelias.” – treneris Aidas

Wudang Kung fu – tai kūno ir minties vienybė, kuri pasiekiama per fizinių savybių tobulinimą – lankstumą, jėgą, ištvermę, pusiausvyrą, vikrumą – ir mentalinių – supratimą, susikaupimą, kantrybę ir atkaklumą.

 

Užsiėmimų metu praktikuosite:

    • Taoist qigong
    • Šilko vyniojimo praktika
    • 5 Žvėrių žaidimai
    • 8 stovėsenos ir žingsneliai
    • 13 Wudang Taichi forma

 

patobulintas

 

Rekomenduojama laisva judesių nevaržanti apranga.

Vieta: Rytų kultūros studijoje „WUDANG TAO“ ,P. Kalpoko g. 1, Kaunas.  (Kaip mus rasti?)

Registracija ir informacija: el.paštu info@wudang.lt arba telefonu  +37069813255