Garso terapija

garso-terapija

Kviečiame į nepakartojamą mistinę kelionę transcendentiniu garsu. Gongai, tibetietiški dubenėliai, krištoliniai dubenys, šamaniškas būgnas ir kiti instrumentai sukurs jums patirtį, kurios ilgai negalėsite užmiršti. Tai naujas potyris galintis jums į gyvenimą atnešti daugiau šviesos, ramybės ir harmonijos.

Garso terapija tai – meditacija, kelionė į save, kurios metu gulima ant žemės, klausomasi natūralių intrumentų garsų.

Gongo atsiradimas siejamas su Bronzos amžiaus pradžia, maždaug 3500 m.pr.m.e. Dvasinėse Rytų praktikose gongas buvo naudojamas meditacijai, dievybių pakvietimui bei piktų dvasių išvarymui. Ant visų Šventųjų Kinijos gongų buvo išraižomi du ženklai senovine kinų mandarinų kalba „Tai Loi”, kurie reiškė „Laimė atkeliavo”. Buvo tikima, kad prisilietimas prie gongo atneš sėkmę, sveikatą ir laimę.

Senovės tekstai rašo apie gongą kaip apie instrumentą, kuris skleidžia visatos centro vibracijos garsą, atsakingą už visą kūriniją. Tai garsas “OM” – visatos kūrinijos garsas, sielos garsas, apie kurį kalba budistai, kurį galima patirti ir išgirsti gilioje meditacijoje.

Garsai sukelia spontaniškos meditacijos būseną ir atsipalaidavimą, kuris palengvina pranos/gyvybinės energijos judėjimą per visą kūną. Judėjimą, kuris fiziniame lygmenyje pašalina įtampą, gerina cirkuliaciją ir stimuliuoja liaukų sistemas, bei regeneruoja parasimpatinę nervų sistemą.
Medicininės onkologijos ir integralios medicinos skyrių direktorius Dr. Mitchell Gaynor, Cornell Vėžio Prevencijos Centre Niujorke, daugelį metų naudoja Tibetietiškus dubenėlius, bei krištolinius dubenis vėžinių pacientų sveikatai gerinti. Daktaras sako: ” Jei suprasim, tai, kad garsas yra vibracija ir, kad vibracija paliečia kiekvieną mūsų fizinio kūno dalį, tada suprasim, kad garsas girdimas ne tik ausimis, bet kiekviena kūno ląstele. Viena priežastis kodėl garsas gydo mūsų fizinį kūną yra tai, kad jis giliai paliečia ir transformuoja mus emociniam ir dvasiniam lygmenyje. Garsas atstato visus kūne tvyrančius disbalansus ir iš esmės gali atlikti teigiamą vaidmenį gydant bet kokius medicininius sutrikimus.”

 

Informciją apie artėjančius garso terapijos renginius sekite čia:  https://www.facebook.com/TGarsas/