The Animal I am, not. Dramos terapija su Eva Baliul

241388951_404421177736386_834145978357227184_n

 

Dramos terapijos praktika – tai užsiėmimas skirtas norintiems pokyčių gyvenime, norintiems atsinaujinti, išreikšti savo jausmus, pabėgti nuo nuobodžios rutinos ir pasiekti saviugdos tikslus. 

Dramos terapija – tai aktyvus gyvenimo pokyčių palengvinimas. Užsiėmimų metu, terapijos dalyviai atskleidžia savo gyvenimo patirtis, kuriomis remiantis renkasi ir analizuoja pasirinktus vaidmenis. Tokiu būdu dalyviai yra skatinami pažinti savo emocijas, pagerinti tarpusavio santykių įgūdžius, pasiekti asmeninį augimą ir gerinti savo psichologinę būseną.
Šių dirbtuvių tikslas yra supažindinti dalyvius su dramos terapijos pasauliu. Dalyviai patirs, kaip vyksta dramaturgijos užsiėmimas ir išmoks kūrybinių metodų, jungiančių protą ir kūną. Tema: „gyvūnas, kuriuo esu, ne“ tai žodžių žaismas provokuojantis pagalvoti apie įsitikinimus, susikurtus apie savo asmenį. Užsiėmimo metu bus naudojamos dramos terapijos metodikos, skatinančios išlaisvinti vaizduotę, judesį ir spontaniškumą.
Daugiau apie būsimą renginį video medžiagoje: https://www.facebook.com/watch/?v=276158897478019
Dramos terapija yra terapijos rūšis, kurios prasmingiems pokyčiams įgyvendinti naudojama teatro technika ir koncepcijos. Tai leidžia dalyviams išreikšti savo jausmus, bendrauti su kitais ir repetuoti sveiką elgesį. Tyčinis kūrybinės dramos naudojimas gali suteikti turinį dalyviams pasakoti savo istorijas, išsikelti tikslus ir išspręsti problemas, išreikšti jausmus ar pasiekti katarsį. Ji skirta padėti dalyviams ištirti savo vidinę patirtį ir išstumti juos iš griežtų vaidmenų ar rėmų, kuriais jie apsiribojo. Jie gali išreikšti save dalindamiesi nauja savo asmenybės puse arba iškasti seną seniai pamirštą.
Trumpai apie dirbtuvių fasilitatorę:
patyrimų dienos erdvę laikys Eva Baliul – Vilniaus Universiteto medicinos fakulteto dramos terapijos magistrantė, tarpdisciplininė menininkė, integruotos šokio judesio terapijos praktikė bei Aleksandro Giršono mokinė.
Su savim turėti:
nevaržančią judesių aprangą;
mylimiausią užrašinę;
yogos kilimėlį arba pledą;
pietums užkandukų sau ir draugui.
Ką gausite po šios patirties?
Žinojimą.
Platesnį, naują savęs matymą.
Daugiau saviraiškos laisvės.
Kur vyks?
Wudang Tao studija,
P. Kalpoko g. 1- 26 LT – 44146 Kaunas
Startas 10:00 ryto, pabaiga 18:00 (su pietų ir kavos pertraukėlėmis)
(kaina 40€)
Užsiėmimas skirtas suaugusiems (nuo 18 m.)
VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS
Jei turite finansių sunkumų, bet norite dalyvauti renginyje, ar turite kitų klausimų rašykite z.kotryna@gmail.com arba +37065346847