Šamaniško Būgno ir Gongo Kelionė

79840826_3269869086372794_5217662713701859328_o

 

Šamaniškas Būgas ir Gongas, šie du instrumentai nunešą į būsena tarp budrumo ir miego, į transą kuriame galime patirti pakylėtas sąmonės būsenas, tikrą gilią meditaciją, galime gauti atsakymus į rūpimus klausimus, ir sąmoningai keliauti per vaizdinius į sielos gelmes. Kur keliausit priklausys nuo jūsų susikurtos intencijos.
Galbūt bandėte medituoti tyliai atsisėdę, susikoncentruoti, bet protas lakstė tai šen tai ten… nuo buitinių darbų iki velnias žino kur… ir pažabot šios beždžionėlės niekaip nepavyko… Čia mūms į pagalba ateina būgnas. Protas linkęs pasiduoti būgno garsui, automatiškai susikoncentruoti į jį. Nepaslaptis, kad daugelyje kultūrų, tradicijų ir religijų būgnai yra naudojami kaip priemonė pasiekti pakitusioms sąmonės būsenoms. Budistai žinomi kaip vieni geriausių medituotojų ir šio dalyko žinovai, jie taip pat naudoja būgnus. Ne tik šiuolaikinis mokslas pripažysta būgno teikiamą naudą streso ir skausmo mažinimui, atsipalaidavimui, T lastelių dauginimasi kovai su vėžių, bet būgno nauda žmogaus organizmui buvo žinoma per amžius. Manoma, kad mušamieji instrumentai buvo vieni pirmųjų atsirade.
Gongas taip pat žinomas kaip visatos kurinijos garsas, proto pažabotojas. Garsas ne tik nuramina, bet ir pašalina energetinius blokus, o kur energija neprateka, gongas parodo. Šiam garsui reikia visiškai pasiduoti, leisti jam užlieti jus, o kas priešinasi, gali pamatyti savo vidine kokybę, užspaustas emocijas, baimes ir susikurtus pasąmoninius blokus.

Didžiajai dvasiai taip patiko būgnas, kad jis davė visiem širdies plakimą. – Navajų Posakis
“The Great Spirit loved the drum so much, he gave everyone a heartbeat.”
— Navajo saying

Būgną valdys Tomas Ivanauskas, o jam prie gongo asistuos jo mokinė garso kelionėse Vilija.

sausio 11d. Šeštadienį 19:00 valandą.
Atvykite 10 minučių ankščiau, kad būtų laiko pasiruošti. Renginys truks apie 1val. 15min. Prašome nevėluoti arba apie vėlavimą informuoti.

Būtina registracija, atsiųskite sms žinute savo vardą, dalyvių sk. ir renginio pavadinimą 869047678.
Kaina – 10 eur. (mokama vietoje)

Kelionė vyks gulint ant kilimėlių, užsimerkus, valandą laiko. Reiktų turėti pleduką, pagalvėlę, kilimėlį (galiem paskolinti jei neturite), viską ko reikia patogiam gulėjimui ant žemės.

Vieta: Rytų kultūros studijoje „WUDANG TAO“ ,P. Kalpoko g. 1, Kaunas.  (Kaip mus rasti?)
*Įėjimas iš Savanorių pr. pusės pro skersgatvį(šalia yra grožio klinika) eisite tiesiai pro šlagbaumą iki galo ir pirmos durys po kaire pastate priešais.

Renginio Nuoroda:
https://www.facebook.com/events/2512505965699808/