Mai Ram Yoga

14962712_550759151797775_5955995595193379065_n-1

 

Jogą galime pažinti tik per savo asmeninę praktiką.

“Apie jogą galime skaityti, tačiau tikrasis žinojimas ateina per praktiką. Kad praktika būtų saugi ir tikslinga yra būtinas tinkamas mokytojas, kuris tikslingai ir saugiai lydėtų mokinius šiuo keliu. Norinčius pažinti save, mokintis nurimdyti protą, sutvirtinti kūną, iš arčiau susipažinti su klasikine joga, kuri išsaugota tūkstantmečius kaip tikrasis žinojimas, kviečiu praktikuoti kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį 19val.. Pamokų metu mokinsimės taisyklingai atlikti kūno padėtis (sanskr. Asana), jas derinti su įvairiomis kvėpavimo technikomis (sankskr. Pranayama). Pamokos yra vedamos pagal Guruji Mai Ram sudarytą metodiką, kurią sudaro 15 pamokų. Kiekviena pamoka yra skirta gilinti tam tikras padėtis, kuriomis nuosekliai ruošiame kūną ir protą. Tobulėjame saugiai, laipsniškai, stebėdami save ir savo kūną. Kviečiu nebijoti ir priimti save tokiais, kokie esame ir nuosekliai praktikuoti.”

Mai Ram Yoga Basic II mokytoja Silvija

“Paprastai mes įpratę skubėti bei siekti ir gauti kuo daugiau iš išorės. Taip elgdamiesi, prarandame ryšį su tuo, kas yra mūsų viduje. Jogos praktika nereikalauja iš mūsų atsisakyti išorinio pasaulio bei materialių pasaulio išraiškų. Jogos mokymas vyksta per kūno ir proto apvalymą, įsitvirtinant dvasios žinojime.”

Mai Ram Devi

Kas yra Mai Ram Yoga?

Mai Ram Yoga asanų metodika – tai fizinė ir mentalinė praktika, padedanti ugdyti koncentraciją bei lavinanti ne tik kūną, bet ir protą tam, kad praktikuojantysis įveiktų ligas, įvairaus pobūdžio kitimus, išsaugotų fizinę ir psichinę sveikatą. Nuosekliai praktikuodamas pagal Mai Ram Yoga asanų metodiką, žmogus laipsniškai išsilaisvina nuo susikaupusios kūne įtampos, nerimo bei įvairiausių kitų asmenybę trikdančių veiksnių. Būtent tai ir yra išskirtinė Mai Ram Yoga asanų praktikos savybė, kuri skiriasi nuo pasaulietiškų mankštų bei fizinio lavinimo pratimų ar gimnastikos.

Apie Guru Mai Ram Devi

Guru Mai Ram yra Aghorų kapalinų nathų jogų sampradajos, mokymo linijos tęsėja. Jai perduota jogų tradicijos dvasinė galia bei žinojimas. Inicijuotiems į šią sadhaną suteikiamas dvasinis vardas pasibaigiantis mantra Ram (sanskr. राम), reiškiančią dievystę.  Guru Mai Ram gimė Lietuvoje 1969 m. sausio 15 d. Indijoje, Varanasyje Guru Mai Ram tęsia nathų jogų sadhaną. Taip pat, savo sadhaną Guru Mai Ram atlieka ir Lietuvoje, Vilniuje įsteigtame Mai Ram Yoga ašrame.

Guru Parampara – mokytojo perduodama mokiniui per žodinį mokymą iš lūpų į lūpas. Griežta sadhana, nepertraukiamas ryšys su dvasiniu žinojimu, asketizmas ir atsiskyrimas neleido išnykti tradicijai, kuri laikoma neapsakomu dvasiniu lobiu.

Užsiėmimai vyksta:

Yoga Basic Pirmadieniais 19.00 – 21.00

Yoga Basic Trečiadieniais 19.00 – 21.00

Taip pat praktikuojantiems Mai Ram Yoga Kaune vyksta:

> Šatkarmos – Kūną apvalančios technikos
> Meditacija – Svarūpa Daršana Krija (meditacinė technika)
> Pilnaties ir Jaunaties Praktika – Vinyasų praktika ir Yoga Nidra
> Sūrya ir Chandra Namaskara – Saulės ir Mėnulio pasveikinimo ritualas
> Mai Ram Yoga teorija ir paskaitos
> Galimybė dalyvauti Vilniuje Mai Ram Yoga Ašrame satsanguose, retrituose bei kitose praktikose.

Užsiėmimus veda: Mai Ram Yoga Basic ir Basic II mokytoja Silvija, Mai Ram Yoga International narė, Guruji Mai Ram Devi mokinė. Silvija užsiėmimus veda nuo 2013 metų, 2014 metais yra inicijuota į meditacines Mai Ram Yoga Kriya praktikas. Silvija dalyvauja Mai Ram Yoga mokytojų stovyklose, šventėse, paskaitose bei praktikuoja asmeniškai.

Kainos:

Vienkartinis užsiėmimas – 7€

Mėnesinis abonementas (4 užsiėmimai) – 20€

Mėnesinis abonementas (8 užsiėmimai) – 37€

Individualios Asanų praktikos vadovas (tik Praktikuojantiems MRY) – 15€

Registracija nebūtina, tačiau rekomenduojama pasiteirauti dėl dalyvavimo telefonu.

Sekite naujienas apie užsiėmimus bei kitus pasikeitimus Facebook ir Instagram: Mai Ram Yoga Kaunas

Informacija pasiteiravimui (tel. nr.  +370 657 11300)

Vieta: Rytų kultūros studijoje „WUDANG TAO“ ,P. Kalpoko g. 1, Kaunas.  (Kaip mus rasti?)