Somatika

somatika

Kviečiame į puikių atsiliepimų sulaukusį Somatikos – sąmoningos judėjimo praktikos užsiėmimų ciklą – „Paneigiant mitus apie senėjimą“.

Rekomenduojama amžiaus grupė 35+
Kaip lengva „nurašyti“ energijos nebuvimą, nemigą, lėtinį nuovargį, kūno sustingimą, raumenų skausmą nuolatiniam stresui, sunkiam darbui bei amžiui!❗
✴️Daugelis galvojame, jog tai – natūralus procesas, kad tai – įprasta, nes fizinė ir psichinė sveikata prastėja nuo intensyvaus fizinio krūvio, darbo bei pragyventų metų patirties.

✴️Profesorius Thomas Hanna, unikalaus metodo, vadinamo Hanna Somatika sukūrėjas atmetė tokią teoriją ir galėjo padėti tūkstančiams taip manančių.👌 Jis tyrinėdamas neurofiziologiją pastebėjo, kad daugelio žmonių sveikatos problemų priežastis sensomotorinė amnezija – lėtinis raumenų sustingimas, kuris ir iššaukia skausmo pojūtį, turi įtakos neteisingai laikysenai, bei judesių amplitudės apribojimui.

✴️Sukūrė specialius pratimus kurių tikslas pagerinti raumenų veikimą ir atkurti jų darbingumą. Kadangi sensomotorinė amnezija yra tiesioginė dienos streso pasekmė, todėl šiuo laikmečiu tai aktualu daugeliui. Užsiėmimų metu vyksta „permokinimas“ ir natūralaus judesio atkūrimas.

✴️ Žmonės, kurie išsaugo fizinę formą, ilgiau išlieka aktyviais ir energingais, o tie, kurie
palaiko intelektualų aktyvumą, ilgiau išsaugo aiškumą ir proto aštrumą. Somatiniuose mokymuose mes treniruojame sugebėjimą, kuris padeda mums praplėsti judėjimo galimybes visuose gyvenimo aspektuose. Praktiškai žmogus mokosi kaip judėti tokiu būdu, kad jaustųsi gerai, praktikuojant judesiai darosi
lengvesni, laisvesni, gerėja gyvenimo kokybė.

⚜️Kam tinka šie užsiėmimai?
Kiekvienam kuriam Įdomu pajausti savo kūną ar domisi natūraliais būdais gerinančiais savijautą.

✳️Kam naudinga?
Naudinga kiekvienam norinčiam geriau jaustis bei pažinti savo kūną per judesį, tačiau aktualu tiems, kam sunku judėti be skausmo, jaučia raumenų nuovargį ar įtampą…

✳️Somatikos pratimai suteiks Jums galimybę:
✔️Neutralizuoti kasdieninės įtampos, streso pasekmes;
✔️Pagerinti koordinaciją ir padidinti judesių amplitudę;
✔️Koreguoti laikyseną;
✔️Pajausti daugiau energijos kūne;
✔️Išmokti atsipalaiduoti.

👌Fizinis pasiruošimas nebūtinas.

❇️Užsiėmimus veda somatikos instituto mokinė, kineziterapeutė, turinti ilgametę patirtį individualioje praktikoje.

💠Balansas nervų sistemai; vidinis išlaisvėjimas; savo galimybių praplėtimas; savo galimybių pažinimas; ilgesnė koja; „vaistai“ laimei, tai tik keli trumpi atsiliepimai po vieno Somatikos užsiėmimo.
Užsiėmimai vyks:

09.04; 09.11; 09.18; 09.25; 10.02; 10.09; 10.16; 10.23.

Trukmė: iki 1,5 val.

Kaina: 1 užsiėmimas – 12 Eur., 4 užsiėmimai – 35 Eur. 8 užsiėmimai – 60 Eur. Užsiregistravusiems iki 09.01 4 užsiėmimai – 30 Eur.

Registracija: tel. 869965177

Vieta: Rytų kultūros studijoje „WUDANG TAO“ ,P. Kalpoko g. 1, Kaunas.  (Kaip mus rasti?)