Joga ir rebefingas

jogaJoga gerina kūno laikyseną, lankstumą, plastiškumą bei judesių koordinaciją. Taip pat gerina kraujotaką bei medžiagų apykaitą. Joga stiprina, maitina ir tonizuoja raumenis, sąnarius, kaulus, vidaus organus. Gerina visus fiziologinius bei neurologinius organizmo procesus. Stiprina endokrininės liaukos veiklą bei organizmo apsaugines funkcijas.

Joga padeda atsikratyti daugelio ligų: chroniškų skausmų, depresijos, nerimo ir baimės, skrandžio ir žarnyno sutrikimų. Jogos užsiėmimai reguliuoja kraujo spaudimą, šalina miego sutrikimus, nuovargį, galvos skausmus, ir t.t. Jūs tapsite sveikesni, energingesni, gracingesni. Organizmas taps atsparesnis ligoms ir stresinėms situacijoms. Joga Jums suteiks ramybės ir proto koncentracijos, padės pamatyti gyvenimo grožį, labiau pasitikėti savimi ir tapti stipresniu.

Rebefingas – amerikietiška pranajogos forma. Jis dar vadinamas moksliniu kvėpavimo ritmu, dvasiniu kvėpavimu, intuityviuoju arba dar kitaip GYVYBĖS kvėpavimu. GYVYBĖS kvėpavimas visada buvo vienas iš paprasčiausių, tiesiausių ir galingiausių dvasinio valymosi metodų. Intuityvus kvėpavimas (rebefingas), praktikuojamas reguliariai, išgydo astmą, migreną, epilepsiją, peršalimą ir daugelį kitų ligų, kurių visų ir neišvardinsi. Pagrindinis intuityvaus kvėpavimo privalumas yra tas, kad jis išgydo įtampas ir skausmus, kuriuos patiriame kasdieniniame gyvenime. Šie įprasti stresai, įtampos ir traumos, patiriami darbo ir gyvenimo metu, slopina mūsų kvėpavimą.
„Intuityvus kvėpavimas padeda išgydyti beveik visas ligas, nes kvėpavimas yra žmogiškosios būties pagrindas. Aš galėčiau paminėti tūkstančius išgijimo atvejų ir išvardyti šimtus išgydytų ligų, bet iš to nebus jokios naudos, nes kitų žmonių išgijimas jums nepadės. Tai turi atsitikti jums. Išmokti intuityvaus kvėpavimo arba rebefingo yra geriausia, ką mes galime sau padaryti. Šis sugebėjimas ryškiai pagerina mūsų sveikatą, laimę ir pasisekimą. Intuityvus kvėpavimas yra išsigydymo įrankis, kurį galima naudoti kasdieną, kad papildytumėte savo protą ir kūną gaivia gyvybine energija“. L. Orras.

Užsiėmimų tvarkaraštis:

antradieniais

17.15 rebefingas

19.00 joga

ketvirtadieniais

18.00 rebefingas

19.30 joga

 

Užsiėmimų kainos:

Joga – 2xsavaitėje 40eur/mėn
Joga – 1xsavaitėje 28eur/mėn
Joga – vienkartinis 7eur
Rebefingas – 10eur seansas

 

Užsiėmimus veda instruktorė Sigita Šadauskienė

Informacija ir registracija : +370687 61247