Naujienos

Paskaitų ciklas „Intuityvus gydymas“

capturelm

Pradedamas mokomųjų paskaitų ciklas „Intuityvus gydymas“.
Šie mokymai tinka žmonėms dirbantiems su žmonių gerove ir sveikata. Masažistams, kineziterapiautams, ir visiems kas nori pažinti mūsų kūno galimybes išgyti nuo negalavimų, bei padėti savo artimiesiems būti sveikiems. (daugiau…)

Garso ir judesio meditacijų vakaras „Už laisvę“

meditacijos-vakarasGruodžio 9d. 19val. kviečiame į garso ir judesio meditacijų vakarą.Renginys yra Fondo FRIDA organizuojamo „Baltojo kaspino“ festivalio programos dalis. (daugiau…)

Garso terapija. Transcdentinio garso kelionė

garso-terapijaNuo šiol studijoje Wudang Tao kviečiame į nepakartojamas keliones transcendentiniu garsu. Gongai, tibetietiški dubenėliai, krištoliniai dubenys, šamaniškas būgnas ir kiti instrumentai sukurs jums patirtį, kurios ilgai negalėsite užmiršti. Tai naujas potyris galintis jums į gyvenimą atnešti daugiau šviesos, ramybės ir harmonijos. (daugiau…)

Įvadas į Wudang taichi praktikas

qi-gong-tai-chi-chuan_5606635WUDANG TAO studija organizuoja taichi mokymus naujiems nariams  ir visą rugsėjo mėnesį kviečia į nemokamas įvadines treniruotes.

(daugiau…)

Vasaros taichi – Įvadas į praktikas

a1161b714b5fd0486f725c5317d7523a„Wudang Tao“ studija organizuoja 2 mėnesių trukmės nemokamas įvadines Wudang taichi treniruotes. Nuo 2016 m. liepos 1d. visi norintys kviečiami dalyvauti ir susipažinti su šiuo kovos menu, šio mokymo sveikatingumo pagrindais, meditacinėmis praktikomis bei daoistinės filosofijos principais. (daugiau…)

Isha Hatha Yoga – Surya Kriya programa

Surya KriyaKaip Jums atrodo, Ar svarbu skirti laiko Sau? Ne ne, nenueiti į Grožio saloną, ar skaniai pavalgyt ar nusipirkti naujų žaislų… sau tai reiškia savo individui, ne kūnui ir ne protui… (daugiau…)

„Tui Shou“ praktikos

praktikos push - hands„WUDANG TAO“ studija organizuoja sekmadienių popietes kovos menų mylėtojams. Susitikimai skirti visiems, kurie nori dalintis, bendrauti, gilinti savo įgūdžius dirbdami poroje su partneriu. (daugiau…)

Wudang taichi mokymai instruktoriams

Asia, China, Hubei province. Master Guan teaching Tai Chi sword at the Purple Heaven Palace taoist temple on Wudang moutain (Wudang-san), a World Heritage mountain with many Taoist monasteries.„Wudang Tao“ studija organizuoja tęstinius seminarus-mokymus norintiems pažinti, įvaldyti ir perduoti kitiems mokiniams šio kovos meno ir sveikatinimo sistemos pagrindus, principus ir paslaptis. (daugiau…)

12802861_1692452844328090_1439157728227943587_nKovo 18 dieną „WudangTao“ rytų kultūros studijoje renkasi išsiilgę KITOKIO judesio ir garso. Pirmąsyk Kaune šiuolaikinio Azijos meno rezidencija ,,Artdyklė“ inicijuoja šiuolaikinių, indiškų šokių ir ritmikos, jogos ore meninio ugdymo projektą „Spiral(e)“. (daugiau…)