Naujienos

Penki elementai. Studijos penkerių metų šventė

1

Rytų kultūros studija “WUDANG TAO“ pasitinka penktuosius metus!
Penkios praktikos – penki pasirodymai.
Kaip medis, ugnis, žemė, metalas ir vanduo. 

(daugiau…)

GIAN TRIO – Kurdų muzika. Klasikinė persų muzika

coveris2

Rytų kultūros studija “WUDANG TAO“ kviečia pasinerti į kurdų ir klasikinės persų muzikos skambesį – GIAN TRIO. (daugiau…)

Įvadas į Wudang Taichi praktikas

ivadas taichi

WUDANG TAO studija organizuoja taichi mokymus naujiems nariams ir visą rugsėjo mėnesį kviečia į įvadines treniruotes. (daugiau…)

Paskaitų ciklas „Intuityvus gydymas“

capturelm

Pradedamas mokomųjų paskaitų ciklas „Intuityvus gydymas“.
Šie mokymai tinka žmonėms dirbantiems su žmonių gerove ir sveikata. Masažistams, kineziterapiautams, ir visiems kas nori pažinti mūsų kūno galimybes išgyti nuo negalavimų, bei padėti savo artimiesiems būti sveikiems. (daugiau…)

Garso ir judesio meditacijų vakaras „Už laisvę“

meditacijos-vakarasGruodžio 9d. 19val. kviečiame į garso ir judesio meditacijų vakarą.Renginys yra Fondo FRIDA organizuojamo „Baltojo kaspino“ festivalio programos dalis. (daugiau…)

Garso terapija. Transcdentinio garso kelionė

garso-terapijaNuo šiol studijoje Wudang Tao kviečiame į nepakartojamas keliones transcendentiniu garsu. Gongai, tibetietiški dubenėliai, krištoliniai dubenys, šamaniškas būgnas ir kiti instrumentai sukurs jums patirtį, kurios ilgai negalėsite užmiršti. Tai naujas potyris galintis jums į gyvenimą atnešti daugiau šviesos, ramybės ir harmonijos. (daugiau…)

Įvadas į Wudang taichi praktikas

qi-gong-tai-chi-chuan_5606635WUDANG TAO studija organizuoja taichi mokymus naujiems nariams  ir visą rugsėjo mėnesį kviečia į nemokamas įvadines treniruotes.

(daugiau…)

Vasaros taichi – Įvadas į praktikas

a1161b714b5fd0486f725c5317d7523a„Wudang Tao“ studija organizuoja 2 mėnesių trukmės nemokamas įvadines Wudang taichi treniruotes. Nuo 2016 m. liepos 1d. visi norintys kviečiami dalyvauti ir susipažinti su šiuo kovos menu, šio mokymo sveikatingumo pagrindais, meditacinėmis praktikomis bei daoistinės filosofijos principais. (daugiau…)

Isha Hatha Yoga – Surya Kriya programa

Surya KriyaKaip Jums atrodo, Ar svarbu skirti laiko Sau? Ne ne, nenueiti į Grožio saloną, ar skaniai pavalgyt ar nusipirkti naujų žaislų… sau tai reiškia savo individui, ne kūnui ir ne protui… (daugiau…)