Sielos sesija • atsigręžk į save

53553160_395215204362566_3049576846317322240_n

Iš Pykčio į Besalyginę Meilę,
Iš Tamsos į Beribę Šviesą,
Iš uždaros į atvirą ŠIRDĮ…

Sielos esija – Tai visiškas MEILĖS virusas, kuris atveria, gydo sielą ir kūną. Virusas plinta MUZIKOS, ŽODŽIŲ, PRISILIETIMO ir KVAPŲ pagalba. Virusą ‘pagavus’ patenkama į sąmoningo miego būseną, kurios metu patiriamas buvimas, kur nebėra žodžių, o yra suvokimai, sielos ir kūno žaizdas gydantys patyrimai.

• KĄ REIKĖS DARYTI?
Sesijos metu nereikia NIEKO DARYTI.
Tai laužianti visus standartus praktika, kurioje nereikia sunkiai dirbti (kvėpuoti ar pan). Sesijos metu reikia TIK atsigulti ir pasiduoti patyrimui – garsams, kvapams ir prisilietimams. O TAI kiekvieną nunešą į reikalingas patirtis.

KADA?
Kovo 17 d. • 15 val • WUDANG TAO studija, P. Kalpoko g. 1- 26. Kaunas • 30 pinigų (jeigu jauti, kad turi čia būti, bet turi sunkumu su finansais – parašyk, ieškosim sprendimų)

15:00 Susipažinimas • Trumpa meditacija
15:30 Sielos sesija.
16:45 Pasidalinimai • Sielų pokalbiai / Skanėstai ir šilta arbata.
17:30 Sesijos preliminari.

 

⫸ REGISTRACIJA: vietos rezervuojamos patvirtinusiems savo dalyvavimą asmenine žinute FB puslapyje Sielos Kelionės I Soul Journeying

*****

SESIJĄ VEDA: Donata Edelweiss
Aš, Donata, Dukra. Sesuo. Draugė. Mylimoji. Menininkė. Sielų Žadintoja. Moteris, kadaise gyvenusi „voverės rate“. Žinanti, ką reiškia apsikrauti darbais, stresuoti, kentėti, nuolatos bėgti, jausti paniką, disbalansą, depresuoti, po to nesusikalbėti su artimaisiais ir, svarbiausia, savimi. Per tą laiką, kai nusprendžiau palikti „voverės ratą“ patyriau darbo su savimi kančias ir naudą. Daug ieškojau. Visada ieškojau. Išbandžiau ir gilinausi į daugybę dvasinių praktikų, terapijų Lietuvoje, Balio saloje, bei Tailande, kol galiausiai po ilgų 30 metų ieškojimų supratau viena, kad vienintelė tikra praktika – gyvenimas ir tik gyvenat širdimi gali atrasti viską ko ieškai. Šiandien drąsiai galiu sakyti AŠ RADAU.
Kadaise dirbau interjero dizainerė, kūriau materialius namus, šiandieną esu sertifikuota Sup ir Hatha Jogos mokytoja, Reiki meistrė, ID (innerdance) facilitatorė, bet diplomai man nieko nebereiškia, nes viską ką darau darau iš širdies, iš to ko moko ir mokė mane Aukštesnysis mano Aš, mano Dvasiniai Vedliai, o ne diplomai. Šiandien man VISKAS GERAI ir didžiausias mano Hobis yra padėti kitiems kurti/ atstatyti/ harmonizuoti savo sielos NAMUS.