Ajurvedos gydytojo Sohan Veer Singh vizitas studijoje

L0017592 The Ayurvedic Man., c.18th century Credit: Wellcome Library, London. Wellcome Images images@wellcome.ac.uk http://wellcomeimages.org Anatomical study of a man standing with Nepalese and Sanskrit texts showing the Ayurvedic understanding of the human anatomy. Pen and watercolour c. 18th Century Published: - Copyrighted work available under Creative Commons Attribution only licence CC BY 4.0 http://creativecommons.org/licenses/by/4.0/2018 m. sausio 5-7 dienomis Ajurvedos gydytojas Sohan Veer Singh (Indija) svečiuojasi Kaune.

Šiomis dienomis bus rengiamos tiek asmeninės konsultacijos su gydytoju, tiek bendros paskaitos, praktiniai užsiėmimai bei meditacija. Programa pateikta žemiau.

SOHAN VEER SINGH – Kasmet gydytojas didžiąją dalį laiko praleidžia Europoje konsultuodamas žmones sveikatos ir įvairiais gyvenimo klausimais, mokydamas ajurvedinių procedūrų, jogos. Su šio ajurvedos guru pagalba Indijoje, Švedijoje ir Šveicarijoje yra įkurtos ajurvedos klinikos. Ajurveda – viena iš seniausių medicinos sistema, pasižyminti įvairiapusiu požiūriu į žmogų ir jo sveikatą. Esant įvairiausiems psichologiniams ir fiziniams nusiskundimams, ajurveda padeda rasti priežastis ir siūlo paprastus būdus atgauti fizinį, protinį, socialinį ir dvasinį balansą.

Programa

Sausio 5d. Penktadienis
8:00 – 17:30 Asmeninės konsultacijos
18:00-19:00 Paskaita „Kaip rūpintis savimi žiemos sezonu“.
19:00 20:30 Joga ir meditacija. Vakaro renginio: paskaitos, jogos ir meditacijo kaina 5eu

Sausio 6d. Šeštadienis
8:30 – 15:30 Asmeninės konsultacijos
16:00 – 18:00 Bendra meditacija „Santykių gydymas“ Tarpusavio santykių: su šeima, draugais, antrąja puse bei savimi, gydymas. Paskaitos kaina 15eu.

Sausio 7d. Sekmadienis
8:30 – 14:00 Asmeninės konsultacijos

Asmeninės konsultacijos:

SVEIKATOS BŪKLĖS DIAGNOSTIKA IŠ PULSO
Sveikatos būklės diagnostika iš pulso. Kūno tipo bei visų organų būklės nustatymas ir tinkamiausio gydymo paskyrimas – žoliniai preparatai, mityba, fiziniai pratimai, organizmo valymas.

AKUPRESŪROS UŽSIĖMIMAS
Akupresūros užsiėmimas Visiškai saugus ir efektyvus būdas pašalinti stresą bei raumenų įtampą. Padeda esant širdies ir kraujotakos, stuburo, sąnarių, vidaus organų, virškinimo sistemos sutrikimams, diabetui ir kt.

ASTROLOGINĖ KONSULTACIJA
Padeda geriau pažinti save bei suprasti savo gyvenimo kelią, tinkamiausias kryptis ir laikmečius karjeros, finansų, santykių, sveikatos ir kitose srityse.

Konsultacijos mokamos:
Pulso diagnostika 30 €
Akupresūra 35 €

Registracija į asmenines konsultacijas tel. +37068568337

Renginių ir konsultacijų vieta : Rytų kultūros studija “WUDANG TAO“
P. Kalpoko g. 1 – 26, Kaunas